HAFRİYAT

Hafriyat, Hafriyat kazı işlerinin tümüne verilen addır. Kazıdan çıkan malzemenin bir depolama alanına dökülmesi ve burada düzeltilmesi de bu kavramın içinde yer almaktadır. Kazı işleri el ve kürek, kazma gibi aletlerle yapılabileceği gibi ekskavatör, greyder, loder gibi iş makineleri kullanılarak da yapılabilir.

Hafriyat işlemi farklı şekillerde yapılabilir. El ile hafriyat; kazma kürekle yapılan hafriyata, makine ile hafriyat ise; kepçe, ekskavatör gibi iş makineleri ile yapılan hafriyata denir.

Günümüzde birçok firma hafriyat işi yapmaktadır fakat profesyonel bir hafriyat firmasında bakmanız gereken en önemli konu geniş araç parkuru, profesyonel kadrodur.

Yıktaş Yıkım ve Hafriyat alanında yeterli, profesyonel son teknolojik araç ve ekipmanlara sahiptir. Yıllardır sektörde birçok işi teslim etmiş olan firmamız güvenle yoluna devam etmektedir.

Özellikle inşaat sektöründe iş kazalarının, yaralanmaların hatta ölümle sonuçlanan kazaların çok görüldüğü bilinmektedir. Hafriyat işlemleri de uygun ve teknik şekilde gerçekleştirilmediğinde, kazalara, yaralanmalara, maddi ve manevi kayıplara yol açabilir. Bu nedenle profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmesi esastır.

Sektörde uzun yıllardan beri bulunan firmamız Yıktaş Yıkım Hafriyat, hafriyatın bulunduğu zorlu bölge ve diğer olumsuz çevre koşullarında da profesyonel destek sağlamaktadır.

İş güvenliği konusunda hassas çalışan teknik ekibimiz zamanında iş teslimi ile anahtar teslim hizmetler sunar. Güven, teknoloji, kalite ve zamanında teslimat ile en iyi hizmetin adresi Yıktaş Yıkım ve Hafriyat.