Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Betonarme, prefabrik, çelik konstrüksiyon yapıların yıkım, bozum ve hafriyat işleri konusunda faaliyetlerde bulunmak maksadıyla kurulmuştur. Kentsel dönüşüm yasası kapsamında özellikle İstanbul’da eski yapıların yıkılarak yeni yapıların inşa edilmesi sürecinde yapı sahipleri ve müteahhit firmalara profesyonel ve orijinal yıkım ekipmanları ile iş-yapı güvenliği konularında uzman ekip ve proje ortaklarıyla hizmet vermek maksadıyla bina yıkım, enkaz ve hafriyat kaldırma işlerinde güvenilir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

YIKTAŞ olarak yurt içi ve yurt dışında yapılan sektörel toplantı ve fuarları yakinen takip etmekteyiz. Gerek yıkım şekli ve ekipmanları, gerek yıkım esnasında kullanılan sulama sistemleri noktasında gelinen son noktayı ve en yeni teknolojiyi takip ediyoruz.

Tüm faaliyetlerimizde müşterilerimizin, proje ortaklarımızın, çalışanlarımızın memnuniyetini birinci planda tutmaktayız. Sektörde bu güne kadar spor salonu ve stadyum yıkımı, hastane yıkımları ve Kadıköy Bağdat Caddesi bölgesindeki konut yıkımları ve hafriyatları gibi tamamladığımız projeler de firmamızı  tercih edilen bir konuma getirmiştir.

Yıkım işlerini “Yapılaşmanın ilk adımı” olarak gören YIKTAŞ, sektördeki güçlü çözüm ortağınız..

Vizyonumuz

Yıktaş’ın  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.