MAKİNE KİRALAMA

İŞ MAKİNESİ NEDİR?

İş makineleri, inşaat ve yapı sektöründe çeşitli işlerde kullanılan çok amaçlı makinelere verilen ad. İş makineleri genel olarak paletli ve lastikli olmak üzere ikiye ayrılırlar. Bunun harici kullanıldıkları alanlara göre de sınıflara ayırmak mümkündür.

İş Makinesi Çeşitleri

Ekskavatör, Bekoloder (Kazıcı ve Yükleyici), Greyder, Dozerler, Buldozer, Forklift,, Kompaktör, Kompresörler, Skreyper, Finişer, Kepçe, Boru Döşeyici, Beton Karıştırma Kamyonu, Yol Silindirleri, Tünel Açma Makinesi, Zemin Delme Makineleri, Asfalt Makineleri (Serici, kazıyıcı), Vinç ve türleri, Damperli Kamyon, Sondaj Makineleri gibi bir çok iş makinesini bünyesinde bulunduran Yıktaş ile her alanda geniş iş makinesi kiralama hizmeti sunmaktadır.

İş Makinesi ile Ne Yapabilirsiniz ?

İş makinelerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Bir alanın kazılması, kazılma sonucu ortaya çıkan toprağın taşınması, yapım, onarım ve bakım işlemleri, tarım alanları, inşaat sektörü, yıkım, hafriyat, geri dönüşüm gibi daha birçok alanda işlerin kolaylaşmasında ve tamamlanmasında işe yaramaktadır. Gelişen teknoloji ile iş makineleri hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamaktadır.