NAKLİYE

NAKLİYE NEDİR?

YIKTAŞ Yıkım Hafriyat, kurulduğu tarihten bugüne kadar bir çok büyük projede yer almış olup, tüm projeleri başarıyla tamamlayıp zamanında teslim etmiştir. Her türlü yıkım, söküm, nakliye, hafriyat, temel kazısı, ihtiyaçlarınız için profesyonel ekip ve kadromuz ile anahtar teslim iş yapmaktayız.

İnşaat sektöründe profesyonel hizmet verebilmek için, güçlü makine parkı ve tecrübeli personelimiz ile sektöründe önde gelen firmaları arasında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Profesyonellerin Tercihi Yıktaş Yıkım ve Hafriyat.

Her türlü Yıkım, Söküm, Hafriyat işlerinin nakliyesi profesyonel ekiplerimizce yapılmaktadır. İş güvenliği konusunda özenle çalışan ekibimiz hastane, okul, site, metro, altyapı ve üst yapı ile alakalı tüm molozların taşınmasında bilgi ve tecrübe sahibidir.

Yıktaş profesyonel Nakliye işleriniz için ulaşabilirsiniz.

Her türlü yıkım işlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde halledecek olan firmamız size istediğiniz her şeyi sunarak tüm ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde giderecek olan bir yıkım firmasıdır. Yıkılacak alanı siz talep ettikten sonra inceleyerek nasıl ve hangi yöntemle yıkılacağını belirledikten sonra yıkılacak alanın çevresinde olası bir tehlikeye karşı önlem almak adına koruma altına alır. Daha sonra gelişmiş yıkım ekipmanlarıyla birlikte alana gelerek yıkım işine başlamış olur. Yıkım bittikten sonra alan bina kalıntılarından en az şekilde etkilenmiş olarak size iş teslimi sağlamış olur. Çevreye en az zararla iş bitimi yaparak çevre dostu bir politika izleyen firmamız size güven sağlayacaktır.